Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Jučer je odigrano treće kolo hrvatskog kupa za juniore i poletarce. Badminton klub Tigar je prestavljao Silvano-  igrao je uzrast do 19 godina. Ponovo nije baš imao sreće s ždrijebom. Prvo kolo je bio slobodan, a onda je odmah naletio na prvog nositelja Luku Grubića. Izgubio je rezultatom 21:12 i 21:18. Pokazao je da i dalje napreduje i da je napredovao, ali i da ima još puno mjesta za napredak i stvari na kojima bi trebao raditi. Nakon toga je igrao za borbu od 5.-8. mjesta. Prvi meč je dobio Filipa Pipunića 21:14 i 21: 17, a onda je u borbi za 5. mjesto nesretno izgubio u tri seta od Antonia Bana. Prvi set je pobjedio 21:17, a onda je malo pao u igri pa drugi set izgubio 21:15, u trećem setu je bilo napeto do samog kraja, Silvano ipak gubi rezultatom 21:19 i tako završava na 6. mjestu. Bez obzira na sve, moramo biti zadovoljni rezultatom jer se vidi veliki napredak u jako kratko vrijeme, a iskustvo još skuplja. 🙂

Igrao je i parove s Marinom Filom iz BK Međimurje i osvojili su peto mjesto 🙂

Kužiš igru, mali tigru? 🙂 Silvano je kuži sve bolje i iz turnira u turnir sve više napreduje 🙂 Nastavljamo dalje 🙂