Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Ovaj vikend Badminton klub Tigar je igrao  Hrvatski kup uzrasti do 13,15 i 17 godina. Do 13 nas je predstavljala Leda Dominić osvojivši odlično 5.mjesto s samo jednim porazom u četvrtfinalu na tri seta od Antee Rendulić. Do 15 godina je igrao Dorian Cvijanović koji je osvojio odlično 3. mjesto izgubivši u polufinalu od Andrije Kraljića, također je i u uzrastu do 17 godina osvojio 3.mjesto pojedinačno izgubivši u polufinalu ponovo od Andrije. Igrao je i mix u uzrastu do 15 godina s Anteom Rendulić iako su tek prvi put igrali zajedno nažalost odmah u prvom krugu su naletili na kasnije pobjednike turnira Ban/Trgovac i izgubili.  Sve ostale mečeve uvjerljivo su pobijedili i osvojili odlično 5.mjesto! U uzrastu do 17 godina igrao je mix s Lucijom Trgovac, također prvi put da su igrali zajedno, ali su uvjerljivo bili prvi i nevjerojatno se pokrivali i slagali na terenu. 🙂

Do 15 godina je još igrao i Filip Barišić koji je osvojio 12. mjesto iako kratko trenira kod nas, ali pružio je svima dobar otpor i borio se do samog kraja. U konkurenciji do 17 godina uz Doriana igrao je i Šimun Kastrapeli odlično započeo turnir pobjedom, ušao u četvrtfinale, izgubio od Doriana, u razigravanju je osvojio 8. mjesto. Puni smo novih iskustava, još moramo puno raditi, ali vidi se napredak i zato se imamo razloga ponosni vratiti doma i trenirati za nove pobjede i nove turnire.